Na rynku są już od pół wieku, a niezmiennie cieszą się popularnością wśród kobiet. Różne kroje, nowe modele, a jednak wciąż ten sam kultowy materiał. Jeansy damskie – jakie nosi się obecnie?

Jeansowe hity

Wciąż powszechnie spotyka się jeansy skinny, czyli rurki, obcisłe i podkreślające sylwetkę. Stały się bardzo popularne kilka lat temu, wypierając jeansy rozszerzane u dołu. Powoli jednak wychodzą z łask na rzecz znacznie wygodniejszego modelu – boyfriendów. To dość szerokie, luźne spodnie, które, choć są wykonane z dżinsu, znanego raczej jako sztywny materiał, gwarantują komfort użytkowania. Wyglądają modnie i młodzieżowo, pasują zarówno do koszul, jak i luźnych koszulek czy bluz. Do tego doskonale wyglądają na różnego typu sylwetkach. Odróżnia je to od rurek, które najlepiej prezentują się na kobietach szczupłych i wysportowanych. Wbrew bardzo młodzieżowemu, luźnemu wyglądowi, pasują do wielu różnych stylizacji, co, poza wygodą, jest ich bez wątpienia największym atutem. Modelem jeansów najbardziej klasycznym i niezmiennie cieszącym się popularnością wśród kobiet są spodnie o prostym, regularnym kroju https://bluestilo.com/spodnie-jeansowe-damskie. One również prezentują się dobrze na wielu kobiecych sylwetkach, to uniwersalny, klasyczny krój.

Kwiaty i hafty

Coraz popularniejsze stają się damskie jeansy zdobione haftami lub naszywkami. Delikatnie kwiatowe zdobienia na szwie dodają spodniom kobiecości i uroku, a swoimi barwami z pewnością mogą umilić dzień i poprawić nastrój. Spodnie zdobione haftem czynią całokształt stylizacji bardziej oryginalnym i zindywidualizowanym. To bez wątpienia ich ogromna zaleta. Obecnie jeansy z haftem lub innymi zdobieniami wypierają nawet dotychczas popularny model jeansów z dziurami na kolanach. One również są wciąż chętnie noszone, jednak ich popularność spada, a dziury zwykle zastępowane są delikatnymi przetarciami. https://bluestilo.com/spodnie-jeansowe-lee-damskie

Jak wśród tej różnorodności wybrać odpowiednie jeansy dla siebie? To proste – przede wszystkim noś to, co Ci się podoba i w czym czujesz się komfortowo. Nieważne, co aktualnie jest w modzie – jeansy to spodnie tak popularne, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie nawet wśród mniej znanych modeli.

Źródło: https://bluestilo.com