PolsatboxGo – aktualizacja aplikacji

Instalując zaprojektowaną dla PolsatBoxGo aplikacje, możemy w jednej chwili zyskać dostęp do setek filmów, seriali, transmisji sportowych oraz programów telewizyjnych.

Czym jest PolsatBoxGo?

Ten serwis pojawił się w przestrzeni medialnej w 2021 roku, a swoją premierę miał 1 września. Zastąpił stary serwis grupy Polsat – Iplę. Abonenci starego serwisu, nie muszą na nowo zakładać konta w nowym serwisie. Ich dane zostały zaktualizowane i działają na nowej platformie. Zachował się też login i hasło. Wszystko, co należy uczynić, to pobrać i zainstalować aplikacje, która pozwala na odtwarzanie treści serwisu w urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, konsole do gier oraz laptopy, tablety i komputery.

Sama aplikacja jest, co jakiś czas ulepszana i aktualizowana. Aktualizacja odbywa się automatycznie i nie wymaga od nas żadnej aktywności. Aplikacja nie jest nam potrzebna, jeśli oglądać będziemy treści dostarczane przez PolsatBoxGo w telewizorze wyposażonym w inteligentny system Smart. W tym przypadku aplikacja najprawdopodobniej jest już oryginalnie pobrana przez oprogramowanie telewizora.

Telewizja internetowa XXI wieku

Polsat Box Go to możliwość odejścia od rachunków telewizji kablowej czy satelitarnej i oglądanie telewizji tam, gdzie chcemy i kiedy chcemy. Działa na zasadzie telewizji internetowej. Obraz stał się jeszcze lepszy i bardziej realistyczny, a dźwięk jest bardziej obszerny. Łącznie te ulepszenia mają na celu stworzenie maksymalnego efektu obecności dla widza.

W telewizji internetowej pojawiają się te interaktywne funkcje, których tak bardzo brakowało każdemu telewidzowi. Na przykład możesz wstrzymać film lub obejrzeć program, który był już nadawany. Papierowy przewodnik po programach staję się całkowicie zbędny, ponieważ wszystkie informacje o kanale można wyświetlić bezpośrednio na ekranie. Nie interesują Cię kanały piłkarskie lub denerwują Cię liczne opery mydlane nadawane przez inny kanał? Po prostu usuń je z listy programów, a nie będziesz już tracić czasu na szukanie interesującego programu. Ponadto jest tu możliwe tworzenie własnych list kanałów, które najbardziej cię interesują.

Logując się do serwisu, zyskujesz dostęp do setek kanałów telewizyjnych takich jak Polsat, Polsat News, TV 4, AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel. Możesz też oglądać kanały sportowe jak Eleven Sports 1-4 z ligą włoską, hiszpańską La Ligą, francuską Ligue 1 czy wyścigami Formula 1. Do dyspozycji są też wszystkie mecze Ligi Mistrzów.

Leave a Reply